FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 
 
 Przywitaj się Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Łukaszz



Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 167
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: WM

PostWysłany: Nie 9:32, 18 Mar 2007 Powrót do góry

Nie znalazłem tematu na forum w, którym by można się przywitać (a wypadało by) , więc założyłem go tutaj.
Nazywam się Łukasz, w pierwszy dzień lata stuknie mi 15 lat. Interesuję się motoryzacją, komputerami i sportem. W wolnych chwilach okupuje kompa, a jak jest ładna pogoda to gram w nogę. Mieszkam w Cegłowie/k. Mińska Mazowieckiego (niektórzy pewnie wiedzą gdzie to jest bo z tego co widze to sporo userów jest z tych okolic). Niektórzy może znają mnie z wagaciezka.com, trucki.dreamhosters.com i mniej z btcforum.pl. Myślę że mój czas na tym forum będzie mile spędzony.
Zobacz profil autora
LUKE
Administrator


Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 4174
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Sulejówek

PostWysłany: Nie 10:12, 18 Mar 2007 Powrót do góry

Witam Ciebie Łukaszu. Oczywiście że wiem gdzie jest Cegłów. Może jesteś zainteresowany zlotem forum który ma si eodbyć niebawem an TIR-est tylko jeszcze niema daty Razz

Co do tematu to był na tym forum, założóny przez Muminka i przyklejony, a co sie z nim stało niewiem :/ Ale tak to jest jak sie da modom funkcje usuwania postów. Ale mniejsza z tym.
Zobacz profil autora
Łukaszz



Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 167
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: WM

PostWysłany: Nie 10:18, 18 Mar 2007 Powrót do góry

LUKE napisał:
Witam Ciebie Łukaszu. Oczywiście że wiem gdzie jest Cegłów. Może jesteś zainteresowany zlotem forum który ma si eodbyć niebawem an TIR-est tylko jeszcze niema daty

Chodzi o TIR-esta na krajowej 50? Jeśli tak to był bym zainteresowany.
Zobacz profil autora
Daniel_Vos
Kierowca


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 564
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Ryki

PostWysłany: Nie 12:05, 18 Mar 2007 Powrót do góry

Witam Ciebie Łukaszu! Mam nadzieję, że będziesz miło spędzał czas tu z nami na forum. Pisz treściwe posty, nie popadaj z nikim w konflikty, a na pewno wszystko bedzie dobrze Wink
Zobacz profil autora
kx1001



Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 50
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/3

PostWysłany: Pią 16:49, 23 Mar 2007 Powrót do góry

Witam,troche pużno pisze tutaj ale tak wyszło.Mieszkam w Pułtusku/niedaleko W-wy(70km)tata ma firme 6 aut 4 scanie i 2 volva fh12,interesuje sie cieżarówkami i motorami.
Zobacz profil autora
SokoL42



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 42
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: [FGW]

PostWysłany: Pon 22:02, 09 Kwi 2007 Powrót do góry

Witam mam na imie Rafał mieszkam w Witnicy leży ona na drodze 132 Gorzów-Kostrzyn.
Jak wszyscy tu interesuje sie ciezarowkami i w ogule motoryzacją...
Ktos moze mnie kojazyc z PTF .
no i to by było na tyle.
Pozdrawiam
Zobacz profil autora
mantee78



Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Wielka Brytania

PostWysłany: Czw 3:58, 19 Kwi 2007 Powrót do góry

Witam wszystkich forumowiczy Smile Jestem tu nowy Wink Na imie mi Tomek, mam 29 lat i jestem kierowca w Anglii.
To drugie forum o truck-tematyce na ktorym jestem zarejestrowany, chociaz i tak nie mam zbyt wiele czasu na net.
Pierwsza rzecz jaka mnie zdziwila, to taka, ze po watku 'Przywitaj sie' spodziewalem sie, oprocz mozliwosci oczywiscie przywitania sie z Wami, to takze poznania Was. A tu rozczarowanie... Na 1207 klubowiczow tylko dwoch sie 'przywitalo', reszta postow to tylko odpowiedzi.
No, istnieje jeszcze mozliwosc, ze gdzies na forum jest blizniaczy watek i tam mozna Was 'znalezc'. Jesli tak to przepraszam i od razu sie tlumacze, ze macie juz taki dorobek postow, ze ciezko sie zdecydowac od czego zaczac a co dopiero ogarnac je w calosci. Ale z czasem i do tego dojde.
Tymczasem pozdrawiam wszystkich serdecznie, szerokosci i prostych zakretow...
Zobacz profil autora
Michał



Dołączył: 04 Lis 2006
Posty: 777
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Toruń

PostWysłany: Czw 15:07, 19 Kwi 2007 Powrót do góry

Również witamy Mantee78, mamy nadzieję, że swoim doświadczeniem dużo wniesiesz na nasze forum Wink
Zobacz profil autora
Mariusz
Kierowca


Dołączył: 01 Gru 2005
Posty: 1521
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: ...Tam gdzie Dworek Piłsudskiego, gdzie Królewskie pije się...

PostWysłany: Czw 20:56, 19 Kwi 2007 Powrót do góry

Ja również witam kolege, myslę, że swoim doświadczeniem sporo wniesiesz na nasze forum i bedziesz często u nas gościł Smile

Mam tylko jeszcze jedno skromne pytanko... Mianowicie, skąd dowiedziałeś sie o naszym forum.... Question
Zobacz profil autora
mantee78



Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Wielka Brytania

PostWysłany: Nie 9:10, 22 Kwi 2007 Powrót do góry

Mariusz napisał:

Mam tylko jeszcze jedno skromne pytanko... Mianowicie, skąd dowiedziałeś sie o naszym forum.... Question


Jak juz napisalem wczesniej jazda ciezarowka to moj obecny zawod, a nie jest to przypadek, zawsze tego chcialem... zawsze duzo interesowalem sie motoryzacja, wiec jesli szukasz czegos po internecie to chcac nie chcac wpadasz na rozne strony... Usatysfakcjonowany? Wink
Zobacz profil autora
fafal121
Kierowca


Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 98
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Fan4Truck

PostWysłany: Nie 10:15, 22 Kwi 2007 Powrót do góry

Witam witam Was serdecznie.
Zobacz profil autora
Danio



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 57
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Płock

PostWysłany: Śro 13:03, 25 Kwi 2007 Powrót do góry

Siema mam naimie Daniel, mieszkam w Płocku. Mam nadzieje, że znajdziemy kilka wspulnych tematów Very Happy
Zobacz profil autora
Bartek-Trucker
Kierowca


Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 860
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Wołomin

PostWysłany: Śro 16:26, 25 Kwi 2007 Powrót do góry

Witam,witam kolege.widze ze dawno sie zarejstrowales a dopiero teraz zaczeles pisac.wiec pisz zawsze z sensem i czesto nas odwiedzaj.pozdrawiam.
Zobacz profil autora
Danio



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 57
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Płock

PostWysłany: Czw 14:45, 26 Kwi 2007 Powrót do góry

Racja napoczątku tylko patrzyłem co tam ciekawego piszecie a teraz sam się przyłączyłem Razz
pOzDrAwIam Wink
Zobacz profil autora
Don Szofero



Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 37
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Jasło

PostWysłany: Pią 8:23, 25 Maj 2007 Powrót do góry

Byłem na wielu forach (związanych z tym tematem), ale stwierdzam że Ziomki-Trucks jest najlepszym i postanowiłem pisać tylko tutaj, choć nie często myśle że zazwyczaj z sensem.

Pozdrawiam Exclamation

P.S. Pewnie koledzy mnie znają z "wc" jako Łukasz Traker, ale teraz będzie tylko Don Szofero.
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu


 Skocz do:   



Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001/3 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 
 
Regulamin