FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 
 
 Wasze inne zainteresowania... Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Asia_Magnum



Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 51
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 11:34, 13 Lut 2007 Powrót do góry

...niż ciężarówki. Macie takie? Jak tak chciała bym poznać czym interesuja sie przyszli truckerzy Smile
Zobacz profil autora
LUKE
Administrator


Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 4174
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Sulejówek

PostWysłany: Wto 12:49, 13 Lut 2007 Powrót do góry

Oj u mnie troche tego było. Very Happy Laughing
Moim głownym zainteresowanie sa oczywiście ciężarówki Very Happy
Lecz zaczne od początku Smile Kiedyś zbierałem karty telefoniczne. Troche przynosił mi ojczulek, potem jak kupił sobie telefon, a potem firma zakupiła służbowe to trzeba było samemu kołować Laughing Każdy kolekcjoner zapewne zna te sztuczki z moentami do automatów itd. Laughing Lecz szybko mi sie to znudziło. Chciałem również kolekcjonowac znaczki, lecz to za drogie hobby, zbieraliśmy razem z kumplem i on ma pełne klastery tego. Ogólnei potem było sporo rzeczy któe sie kolekcjonowało, m.in. kolorowe karteczki, czy żetony z chipsów (pamietam ze z Lay'sów miałem wszystkei tazosy Star Wars Very Happy) Lecz najcenniejszym dla meni zbiorem, sa albumy wedlowskie których ja osobiście niemogłem zbierać bo jeszcze sie nie urodziłem.
W 1978r. Wedel do swoich czekolad dołączał naklejki z samochodami, statkami, i można bylo kupic specjalne albumy i to wklejac do nich. Mój wujek (chrzestny) tak tez zrobił i zebrał wszystkie i zostały one mi przekazane. Jest tam nakeljak każdego modelu i do tego krótki opis o nim.
[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]
Ostatnio wpadła mi do ręki 2 złotówka z limitowanej serii, i postanowiłem, że teraz to bede kolekcjonował Very Happy Narazie mam 5 Very Happy
[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]
Oprócz tego kiedys interesowałem sie jazda na rowerze, lasy górki i te sprawy, ale zrobiłem prawko i rower odszedł w zapomneinie, sprzedałem go i tyle. W piłke nożna kiedyś sie grało, a teraz to bym chyba ducha wyzionął jakbym pobiegał po boisku. Ogólnei sporo tego było wszystkeigo, a teraz jedyne co zostało to lubei sie bawic w elektryka Laughing ty cos podłaczyc, tam odłaczyć, tu ajkies diody i te sprawy, ale i na to niema czasu, i cierpliwości Laughing Oprócz tego ejszcze interesuje sie fotografia, ale mój sprzet mi niepozwala robic rewelacyjnych zdjeć,a le stara sie jak moge. i to chyba tyle Laughing
Zobacz profil autora
Mariusz
Kierowca


Dołączył: 01 Gru 2005
Posty: 1521
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: ...Tam gdzie Dworek Piłsudskiego, gdzie Królewskie pije się...

PostWysłany: Wto 16:15, 13 Lut 2007 Powrót do góry

... Car Audio, elektryka i elektronika, czasami lubie coś pomazac na kartce Razz Kiedyś dużo, naprawde bardzo dużo jeździłem na rowerze, ale jakos sie rozleniwiłem i wszystko rozeszło się po kościach... Ale głównie ciężarówki i dobry system audio to jest to Very Happy (może kiedyś sam taki będe miał)
Zobacz profil autora
mwmen



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 86
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Wiązowna

PostWysłany: Wto 18:40, 13 Lut 2007 Powrót do góry

Ja interesuje sie poza cieżarówkami to tuningiem samochodów osobowych ,car audio , motorami , troche piłką nożną ,siatkówką i oczywiście dziewczynami Wink
Zobacz profil autora
szczur



Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 227
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: BUK__WLKP__

PostWysłany: Wto 19:01, 13 Lut 2007 Powrót do góry

hmm ja tez troche miałem rozmaicone zainteresowania!!Zaczeło sie od zbieranai kalendarzykow Wink to jakos w latach 1995-1996,pozniej był szał na karty telefoniczne ktore mam do dzisiaj gdzies tam w szafce,nastepnie przez 4 lata zbierałem reklamowki długopisow ktorych uzbierałem 400 szt i tesh mam je do dzisiaj!! Arrow
Pasja ktora od 4 klasy podstawowki Exclamation po dzis dzien idzie ze mna to piłka reczna kiedys<liga,zawody,>teraz to juz amatorstwo...
No i oczywiscie MOBILKI Laughing Laughing
Zobacz profil autora
zimi66



Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 513
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/3
Skąd: Ciechocinek k\Torunia

PostWysłany: Wto 21:03, 13 Lut 2007 Powrót do góry

o ja to jak wszyscy chyba karty telefonczne....tablice rejestracyjne ale niestety juz mi zostalo tylk pare sztuk bo mma kiedys sie wkurzyla ze pokoj zagracony i wywalilaa szkoda.. motory i samochody w roznych skalach....no to wszystko no i kolekcjonuje jeszcze doswiadczenie to wszystko....
Zobacz profil autora
muminekk



Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 248
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: EPJ

PostWysłany: Śro 14:11, 14 Lut 2007 Powrót do góry

a ja głownie muzyka Very Happy np, freestyle w hip-hopie Very Happy uwielbiam rym na wolno Razz sam mistrzem nie jestem, ale wybieram sie na WBW do Wawy, ale jako widz Smile
Muzyka, Muzyka i jeszcze Muzyka....
Zobacz profil autora
Sadam



Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 890
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kielce

PostWysłany: Śro 14:42, 14 Lut 2007 Powrót do góry

No ja moze teraz napisze cos o swoich zainteresowaniach Smile W przeciwieństwie do moich przedmówców chyba tak naprawde nic nie zbierałem i nie kolekcjonowałem (no moze poza puszkami po piwie które pozniej ustawiałem sobie na szafie Cool ) A tak naprawde poza truckami interesuję się muzyką (szczególnie polską: DISCO POLO i Dance) ostatnio głównie country. Zakupiłem nawet taki unikalny egzemplarz płyty i pozyczyłem troche starawy gramofon:

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

A pozatym moje zainteresowania muzyczne poszły tez w innym kierunku bo gram na instrumentach klawiszowych i akordeonie Razz

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

No i to chyba wszystko pominołem mniej wazne zainteresowania Very Happy
Zobacz profil autora
zimi66



Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 513
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/3
Skąd: Ciechocinek k\Torunia

PostWysłany: Śro 16:28, 14 Lut 2007 Powrót do góry

poplon17 bracie to DISCOPOLO ja tez lubie hehe
Zobacz profil autora
Sadam



Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 890
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kielce

PostWysłany: Śro 18:24, 14 Lut 2007 Powrót do góry

To świetnie Very Happy myśle ze jeszcze pare osób na tym forum ma podobne upodobania muzyczne Exclamation
Zobacz profil autora
wojt912



Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 109
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: ------------------

PostWysłany: Śro 18:30, 14 Lut 2007 Powrót do góry

Nie ktorym piosenkam z discopolo niemam nic przeciw:)
Zobacz profil autora
Shock



Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 104
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Końskie/WaWa

PostWysłany: Śro 20:48, 14 Lut 2007 Powrót do góry

A u mnie to roznie bywało,oczywiscie karty sie zbieralo telefoniczne,ale weszly komorki i lipa,pozniej byly rejestracje a nawet znaki Very Happy w garazu nie bylo juz gdzie ich wieszac wiec skonczylem z tym,pozniej bylo wszystko po kolei...rower,myzyka,dziewczyny:D skończyło sie oczywiscie na ciezarowkach,grzebaniu przy samochodzie i muzyce "Reggae" Smile a tak to poza tym to gram w ręke juz od 4kl.podstawówki juz 8rok idzie i to na tyle moich zainteresowań,aaaa jeszcze lubie siedzieć na kompie i na forum Very Happy
Zobacz profil autora
pciuch



Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 22
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 22:03, 19 Lut 2007 Powrót do góry

Ja oprócz ciężarówek interesuje się "starszymi" autkami. Na podwórku czeka na lepsze czasy polonez z 1983 + silnik 2.0 DOHC Twisted Evil
Zobacz profil autora
zimi66



Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 513
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/3
Skąd: Ciechocinek k\Torunia

PostWysłany: Śro 12:01, 21 Lut 2007 Powrót do góry

ja niedawno sprzedalem FIATA 126p z 1970r. tego z chromowanymi oryginalnie zderzakami szkoda no ale iestety OC przerastalo jego wartosc wielokrotnie
Zobacz profil autora
pciuch



Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 22
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Śro 14:11, 21 Lut 2007 Powrót do góry

a jaki miał motor? Bo jak 600 ccm to wielka szkoda.
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu


 Skocz do:   



Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001/3 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 
 
Regulamin